Mecz Prokom Trefl Sopot - Bobry Bytom 80:72 (44:35)
Sędziowali Zbigniew Szpilewski (Poznań), Marek Kalwasiński (Wrocław)
Widzów 1.800

Pierwsza porażka

Prokom Trefl Sopot pokonał Bobry Bytom 80:72. Od początku spotkania nasi gracze postawili ostre warunki
rywalowi co pozwoliło w 2 minuty uzyskać 8 punktową przewagę. Z biegiem czesu sopocianie powiększali
różnice punktową i w połowie pierwszej części wynosiła ona 13 punktów.Po przerwie koszykarze Bobrów próbowali zbliżyć się do gospodarzy, zmniejszając dystans do 6 punktów. Na szczęście od tego momentu po dobrej grze zawodnicy Prokomu uciekają na 21 punktów. W końcówce trener Szczechowiak wpuścił na bosiko graczy rezerwowych i goście zmniejszyli stratę do 8 punktów.
Na wyróżnienie w drużynie Prokomu zasługuje Michał Hlebowicki, który zdobył 17 punktów, zebrał 17 piłek i zablokował 4 rzuty. Pozostałe punty zdobyli: Darnikowski 18, Blumczyński 14, Maskoliunas 9,
Stevanovic 8, Savanovic 6, Frasunkiewicz 4, Potulski i Kowalczuk po 2.

Punkty Bobry: Helmanis 20, Wierzgacz 13, Sidor 11, Golanski 11, Vecvagars 10 Valeiko 7