Konkurs

 

W konkursie nr 9 bilety na mecz:
Bobry Bytom - AZS Toruń w dniu 13.02.2000 (niedziela) godz 17:00  wygrali:

Grzegorz JEZIORSKI (Bytom), Marzena MACIEJEWSKA (Swietochlowice)

Konkurs nr 11

Aktualnie do wygrania bilety na mecz :

Bobry Bytom - PKK Warta Szczecin w dniu 5.03.2000 (niedziela)

Pytanie konkursowe brzmi:

W jakim kraju grał przed przyjściem do Bobrów Erik Willson  ?

Poniżej wpisz odpowiedź:

Imię i Nazwisko
Miejscowość
Hasło (wymyśl sobie)
E-mail *

  * Nie musi być podany. Pod ten adres wyślemy powiadomienie w przypadku wygranej. Odpowiedzi można także nadsylać pocztą elektroniczną na adres wwwed@bobry.com.pl W tytule listu nalzey napisć 'Konkurs" i podać jego numer.
Termin nadsylania odpowiedzi upływa 2.03.2000 Przed wysłaniem odpowiedzi zapoznaj się z regulaminam, bo może się okazać, że Twoja odpowiedź będzie nieważna !!!

 

Regulamin

1. Konkurs zamykany jest w podanym dniu o godzinie 20:00

2. Wyniki konkursu podawane będą na tej stronie oraz w aktualnościach około godziny 23:00 w dniu zamknięcia konkursu. Zwycięzcy zostaną także poinformowani poczta elektroniczną.

3. Nagrody przydzialane są w drodze losowania.

4. Nagrdy (bilety) będą do odebrania przed meczem w kasie na hasło "Konkurs Internetowy". Przy odbiorze należy posiadać dowolny dokument potwierdzający tożsamość (ze zdjęciem). Nagrodami sa 2 podójne zaproszenia na wyszczególniony mecz.

5. Dopuszczalne jest wysylanie więcej niż jednej odpowiedzi z jednago adresu pod waruniem, że będą one wysłane na różne osoby.

6. Jedna osoba ma prawo tylko do jednego zgłoszenia w danym konkursie. W przypadku większej liczby zgłoszeń od jednej osoby nie będzie ona brała udziału w losowaniu.

7. Aby wysłać ankietę należy mieć ustawione opcje obsługi poczty w przeglądarce.

8. Wysłanie ankiety nie musi być potwierdzone (zależy to od przeglądarki)

9. Do wysyłania ankiety bezpośrednio z tej strony nie wolno używać Internet Explorera 3.0 (ze względu na błędne interpretowanie ankiet przez tą przeglądarkę).

10. Zgłoszenia można nadsyłać także poczta elektroniczna pod adres : wwwed@bobry.com.pl. W Takim przypadku w nagłówku listu (Subject) należy napisać "Konkurs" oraz podać numer konkursu. W treści listu należy podać Imię i Nazwisko, Miejscowość oraz poprawną odpowiedź a także wybrane przez siebie hasło.

11. Podane hasło należy zapamiętać gdyż w razie wątpiwości może być potrzebne przy odbiorze biletów.

12. Regulamin konkursu może ulec zmianie.